Deze website maakt gebruikt van cookies. Klik hier voor meer informatie.
Klik op "OK" om cookies te accepteren, of op "Weigeren" om de cookies te weigeren.

Psychiaters

Heeft u een consultatievraag over het ziektebeeld van uw patiënt of wilt u een second opinion? Alle psychiaters van GGNet vindt u in onderstaand overzicht. Als u klikt op een naam, verschijnt er meer informatie. Via het telefoonnummer of e-mailadres komt u snel in contact!

Toch niet gevonden? Stuurt u dan een e-mail naar Wil Koster met uw vraag en telefoonnummer waarop u te bereiken bent. Dan helpt zij u verder!



Psychiater/artsTelefoonEmailWerkdagen
De heer J.M. Abas  088-933 4699  j.abas@ggnet.nl  
Mevrouw M. Bahadir  088-933 1300  m.bahadir@ggnet.nl  ma t/m do
De heer I. Bakir  088-933 2930  i.bakir@ggnet.nl  
Mevrouw A. Bayram  088-933 1450  a.bayram@ggnet.nl  ma, di, do
De heer F.M. Bekker  088-933 3450  secretariaat.rgczutphenouderen@ggnet.nl  ma, di, do
Mevrouw L.H.M. Berg  088-933 1250  secretariaat.amarum@ggnet.nl  ma t/m do
De heer S. Blok  088-933 1369  secretariaatjongerendoetinchem@ggnet.nl  di t/m vr
Mevrouw dr. C. Boeijen, van  088-933 4400  SecretariaatCrisisdienst.Apeldoorn-Zutphen@ggnet.nl  di, wo, do
Mevrouw I.M. Bosman-Hinke  088-933 1710  secretariaat.factteam3.zutphen@ggnet.nl  donderdag
De heer D. Bressers  088-933 1582  svggnet@vggnet.nl  ma, di, do (tot 14.30 uur), vr
De heer D. Brouwer  088-933 1900  d.brouwer@ggnet.nl  
De heer Th.L.A. Burm  088-933 3270  secretariaatouderenapeldoorn@ggnet.nl  ma t/m do
Mevrouw L. Bus  088-933 2670  scelta.apeldoorn@ggnet.nl  
Mevrouw E. Calis  088-933 3700  svggnet@vggnet.nl  ma, di, do, vr
Mevrouw P.J.E. Chafekar-Stijnenbosch  088-933 2100  p.chafekar@ggnet.nl  ma, di, do, vr
Mevrouw E. Daanen-Comperen  088-933 1700  s.ambulantdoetinchemteam2midden@ggnet.nl  
Mevrouw A.M.C.E. Derksen  088-933 1224  secretariaat.rgczutphenvolwassenen@ggnet.nl  
De heer K. Ederen, van  088-933 1300  k.vanederen@ggnet.nl  
Mevrouw D. Emmerink-Beljaars  088-933 1330  d.beljaars@ggnet.nl  even weken: ma t/m do.
oneven weken: di t/m vr.
Mevrouw H. Eyk, van  088-933 3270  secretariaatouderenapeldoorn@ggnet.nl  
Mevrouw L. Ganza  088-933 3400  s.ambulantdoetinchemteam2midden@ggnet.nl  ma, wo, do
Mevrouw K. Garabetian Arsenian  088-933 4385  k.garabetianarsenian@ggnet.nl  ma t/m do

De heer S. Gemsa  088 933 1359  s.gemsa@ggnet.nl  
De heer L.F.M. Goessens  088-933 3300  scelta.nijmegen@ggnet.nl  ma t/m do
De heer R. Harbers  088-933 1700  Secretariaat.ambulantWestervoortDoesburg@ggnet.nl  ma, di, do, vr
De heer H. Hugen  088-933 1900  secretariaatFrontOffice.RGCBrengwal@ggnet.nl  
De heer J. Huijser  088-933 5533  j.huijser@ggnet.nl  
De heer F. Hulshof  088-933 1800  Secretariaat.FACTZevenaarMontferland@ggnet.nl  ma t/m do
Mevrouw R.L.E Hulshof  088-933 2670  r.hulshof@ggnet.nl  
De heer prof.dr. J.W. Hummelen  088-933 2930  secr.zibfpa@ggnet.nl  
Mevrouw T. Keun  088-933 1170  secr.jeugdww@ggnet.nl  ma, di, do, vr
De heer R. Knijff, de  088-933 1710  secretariaat.factteam3.zutphen@ggnet.nl  
Mevrouw M. Kuitert  088-933 4553  m.kuitert@ggnet.nl  ma, wo, do
Mevrouw M. Laan  088-933 4404  secretariaat.team2@ggnet.nl  ma, di, do, vr
Mevrouw S.A. Laan, van der  088-933 1250  Secretariaat.AmarumZutphen@ggnet.nl  di t/m do
Mevrouw J.C. Lahey  088-933 4167  j.lahey@ggnet.nl  
De heer A. Lustgraaf, van de  088-933 2640  s.secretariaatvoorgezettebehandelingklinisch@ggnet.nl  di t/m vr en ma (even weken)
Mevrouw C. Maandag-Jansen  088-933 4400  c.maandag@ggnet.nl  
Mevrouw A. Mahabir  088-933 1300  secretariaat.team.2.5.fact@ggnet.nl  
De heer R. Mellink  088-933 3270  secretariaatouderenapeldoorn@ggnet.nl  ma t/m vr
De heer dr. P. Naarding  088-933 2730  secretariaatdelinde@ggnet.nl  
Mevrouw J. Nieuwenhuis  088-933 1639  j.nieuwenhuis@ggnet.nl  ma, di, do, vr
De heer W.C. Pleyte  088-933 3430  secretariaat.rgczutphenvolwassenen@ggnet.nl  di t/m vr
Mevrouw G. Poorter, de  088-933 2670  g.depoorter@ggnet.nl  
Mevrouw R. Roelofsen  088-933 2200  r.roelofsen@ggnet.nl  
Mevrouw A.N. Scholte-Stalenhoef  088-933 1710  secretariaat.factteam3.zutphen@ggnet.nl  
De heer S. Shanurkeyl  088-933 1224  kortdurendezorgzutphen@ggnet.nl  di t/m vr
Mevrouw S. Sluijs-Heij, van der  088-933 2510  Secretariaat.ambulant.apeldoornoost@ggnet.nl  ma, do
Mevrouw M. Snelleman-van de Plas  088-933 2510 (poli) of 088-933 2670 (kliniek)  m.vanderplas@ggnet.nl  
Mevrouw S.H.M. Spijkers  088-933 1710  s.spijkers@ggnet.nl  
De heer R. Stammes  088-933 1271  r.stammes@ggnet.nl  di t/m vr 8.00-17.30 uur
De heer J. Stegink  088-933 1378  j.stegink@ggnet.nl  ma (8.30-15.30 uur) en di, do, vr (8.30-17.30 uur)
De heer J. Stek, van  088-933 3700  svggnet@vggnet.nl  ma, wo
De heer K.W. Tang  088-933 2930  secr.zibfpa@ggnet.nl  ma, di.mo, wo, vr
De heer H. Veen, van  088-933 3670  h.vanveen@ggnet.nl  ma t/m do
De heer M. Veereschild  088-933 1150  secretariaatdemeent@ggnet.nl  ma t/m do
De heer J. Voorhoeve  088-933 2670  scelta.apeldoorn@ggnet.nl  
De heer J. Weeda  088-933 3400  j.weeda@ggnet.nl  ma, di, do
De heer L.F. Westhoff  088-933 3400  f.westhoff@ggnet.nl  di t/m vr
Verwijzers

Vind locatie

Zoek